Usługi

Oferta

Zaawansowana technologia
Nowoczesna kremacja, którą oferuje nasz zakład to proces nieszkodliwy i całkowicie bezpieczny. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie piecem kremacyjnym Merkur firmy Kalfrisa. Jest to piec przystosowany do potrzeb naszego zakładu wynikających z jego lokalizacji- zaprojektowany został do zastosowania w obszarach o mniejszym zaludnieniu. Pozwala on na wykonanie 5-6 kremacji dziennie. Czas kremacji to 80-90 minut. Linia Merkur to piece o największej wytrzymałości wśród pieców dostępnych na rynku.

Akcesoria pogrzebowe
W krematorium Acheron mają Państwo szeroki wybór ekologicznych trumien do kremacji oraz różnego rodzaju urn na prochy zmarłego. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się wszelkie elementy dekoracyjne, jak np. kwiaty. Proponujemy też pomoc w doborze akcesoriów pogrzebowych, czy nekrologu.

Ostatnie pożegnanie
Pozostawiamy do Państwa dyspozycji elegancką, kameralną salę pożegnań oraz możliwość uczestnictwa w ceremonii pochówku poprzez transmisję online. Pozwoli to na ostatnie pożegnanie zmarłego również przez bliskich, którzy z jakiegoś powodu nie są w stanie dotrzeć na ceremonię osobiście.